Apie mus

Psichologinių Konsultacijų Centras - 15 metųMūsų veikla prasidėjo 2003 m., kai įgijusios patirties Vilniaus priklausomybių ligų centre ir Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje dviese, Ivona ir Agnė, įkūrėme šį psichologinio konsultavimo centrą.  Jis augo, prie mūsų prisijungė kiti kolegos, drauge dirbo apie dešimt įvairių konsultantų. Pradžioje buvome įsikūrę prie Katedros esančioje L.Stuokos-Gucevičiaus gatvėje, vėliau persikėlėme į patalpas Trakų gatvės 13A kieme. Dirbdamos tobulėjome, pabaigėme Egzistencinės psichoterapijos studijas, Agnė apgynė socialinių mokslų daktarės vardą. Tapome ne tik psichoterapeutės, bet ir HEPI supervizorės. Taigi, šiandien mūsų klientai yra ne tik ieškantys psichologinės ar psichoterapinės pagalbos, bet ir kolegos. Savo įstaigoje ypač vertiname profesionalumą.

Dirbame ne tik su Lietuvos gyventojais, bet ir užsienyje įsikūrusiais žmonėmis, tam naudojame Skype. Konsultuojame trimis kalbomis: lietuvių, rusų, anglų.

VB012443-2-aCentre vyksta ne vien psichoterapija ar profesionalų supervizijos, bet ir kitokie užsiėmimai. Rengėme relaksacijos, meditacijos, savęs pažinimo ir tylos grupes. Vedėme įvairius mokymus ir skaitėme paskaitas sveikatos specialistams ar kitų specialybių žmonėms, besidomintiems psichologija, nerimo įveikimo, konfliktų sprendimo, priklausomybių ir kitomis temomis.

Mums įkvėpimą suteikia knygų klubas – mėgstamas laisvalaikis.

Adresas
Trakų g. 13A, Vilnius (Žemėlapis)

Kontaktai
Darbo dienomis nuo 9 iki 19 val.
Ivona Battar tel. +370 659 10177,
Dr. Agnė Jurgaitytė-Avižinienė
tel. +370 698 00353
El. paštas: info@pkc.lt