Psichoterapija ir konsultavimas

Psichologinės konsultacijos yra psichoterapijos šaka, tinkanti žmonėms, turintiems kasdienio gyvenimo sunkumų. Psichologinės konsultacijos padeda spręsti asmenybės augimo, tarpusavio santykių, santuokos ir šeimos, profesijos (darbo pasirinkimo sunkumų, konfliktų su bendradarbiais, bedarbystės) problemas, taip pat – pasitikėjimo savimi, savęs pažinimo, sprendimų priėmimo, krizių bei konfliktų sprendimo klausimus. Psichologinės konsultacijos padeda susivokti asmeninėse, žmonių tarpusavio bendravimo ir kitose gyvenimiškose situacijose. Tačiau jei sunkumai gilesni ir sunkesni, reikalaujantys ilgesnio laiko jų supratimui ir įveikimui, asmenybės transformacijai, tai tada labiau tinkama yra psichoterapija.

Šiame centre yra vadovaujamasi egzistencinės psichoterapijos principais, kuomet didelis dėmesys skiriamas žmogaus gebėjimui pažinti save, įsigilinant ir suprantant savo vidinį pasaulį, bei jame slypinčius sudėtingus ir neretai prieštaringus jausmus. Mėginama suvokti ir buvimą platesniame pasaulyje, tam svarbu įsisąmoninti laisves ir atsakomybes, ieškoti prasmių, įveikti krizes ir iššūkius, gilintis į santykius ir vienatvę, gyvenimo laikinumą, atskleisti unikalumą ir individualumą.

Konsultacijos trukmė 50 min. Kaina nuo 40 iki 50 eurų, dėl kainos susitariama su konsultuojančiu psichologu/gydytoju. Studentams taikoma nuolaida.

Adresas
Trakų g. 13A, Vilnius (Žemėlapis)

Kontaktai
Darbo dienomis nuo 9 iki 19 val.
Ivona Battar tel. +370 659 10177,
Dr. Agnė Jurgaitytė-Avižinienė
tel. +370 698 00353
El. paštas: info@pkc.lt